Weltew Home Girne Bazalı Ve Karyolalı Yatak Odası Takımı GB8065

Weltew Home Girne Bazalı Ve Karyolalı Yatak Odası Takımı GB8065

Ev ve Mobilya / Mobilya / Yatak Odası Mobilya / Yatak Odası Takımı / Weltew Home Yatak Odası Takımı
USD 999 In stock
$999.00 $2,081.00 48% OFF Promosyon Sadece 1 Gün
Rated 5/5, 99 Reviews

Özellikler ve Bilgiler

Weltew Home Girne Bazalı Ve Karyolalı Yatak Odası Takımı GB8065

Türkiye'nin her yerine ücretsiz teslimat ve montaj! Dolap = Genişlik 262 cm | Derinlik: 68 cm | Yükseklik: 215 cm Karyola = Genişlik 193 cm | Derinlik: 218 cm | Yükseklik: 138 cm Komodin = Genişlik 65 cm | Derinlik: 48 cm | Yükseklik: 54 cm Şifonyer = Genişlik 135 cm | Derinlik: 48 cm | Yükseklik: 176 cm TAKIM ADI : GİRNE YATAK ODASI DOLAP : Melamin kaplı yonga levhadan üretilmiştir. Orta blok sağ - sol yanların ön kısmında PVC kaplı MDF profil kullanılmıştır. Sağ - sol blok kapakların ön yüzeylerinde mozambik renginde plastik profiller ve mat siyah renginde dijital baskılı desen yer almaktadır. Orta kısımda 4 adet düz ayna kullanılmıştır. Orta blokta alüminyum statik siyah boyalı, sağ ve sol blokta iste çift renkten oluşan (siyah-krom kaplama) metal kulplar bulunmaktadır.2 adet tandem raylı (frenli) çekmecesi ve 2 si boy askısı olmak üzere 4 adet askılığı bulunmaktadır. Kapakların da kendinden frenli menteşeler kullanılmıştır. (Talebe göre sürgülü dolap için uygundur) 4 Kapaklı ve 6 Kapaklı seçeneği bulunmaktadır. KARYOLA : Döşeme suntaları yonga levha üzerine strafor + sünger + kumaş kaplanarak üretilmiştir. Başlık döşemelerinin arasında görsel amaçlı olarak, melamin kaplı yonga levha üzerinde ayna ve mozambik renginde plastik profil kullanılmıştır.160 lık ve 180 lik seçeneği bulunmaktadır. Başlığın dış taraflara çıkıntı yapmaması için 160 lık ve 180 lik olarak ayrı üretilecektir.Ayakları statik siyah boyalı metal boru ve üst kısmında krom kaplama plastiği mevcuttur. KOMODİN : Melamin kaplı yonga levhadan üretilmiştir. Sağ - sol dış yanların ön kısmında PVC kaplı MDF profil kullanılmıştır. Çekmece ön yüzeyinde mozambik renginde plastik profiller ve mat siyah renginde dijital baskılı desen yer almaktadır. Kulbu, gövdesi krom ve alt üst parçaları mat siyah olan metal malzemeden üretilmiştir. Ayakları statik siyah boyalı metal boru ve üst kısmında krom kaplama plastiği mevcuttur. Çekmece rayları frenli tandem raydır. ŞİFONYER : Melamin kaplı yonga levhadan üretilmiştir. Sağ - sol yanların ön kısmında PVC kaplı MDF profil kullanılmıştır. Çekmece ve kapak ön yüzeylerinde mozambik renginde plastik profiller ve kapak ön yüzeyinde mat siyah renginde dijital baskılı desen yer almaktadır. Kulpları, gövdesi krom ve alt üst parçaları mat siyah olan metal malzemeden üretilmiştir. Ayakları statik siyah boyalı metal boru ve üst kısmında krom kaplama plastiği mevcuttur. Sol çekmece rayları frenli tandem raydır. Sağ çekmece rayları çift açılımlı teleskopik raydır. Kapakta kendinden frenli menteşeler kullanılmıştır. Ayna pano çapraz kesimli parçalar yardımı ile duvara asılmaktadır. ÇAMAŞIRLIK : Melamin kaplı yonga levhadan üretilmiştir. Sağ - sol dış yanların ön kısmında PVC kaplı MDF profil kullanılmıştır. Çekmece ön yüzeyinde mozambik renginde plastik profiller yer almaktadır. Kulbu, gövdesi krom ve alt üst parçaları mat siyah olan metal malzemeden üretilmiştir. Çekmece rayları frenli tandem raydır.
Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Bu ürün, siz sipariş verdikten sonra üretilmeye başlanır. Bu sebeple teslimat süresi 30 günü geçebilir.
Ahşap ve metal mobilyaların Garanti Belgesi Yönetmeliği uyarınca garanti belgesi ile satılması zorunludur ve satıcılar tarafından uygulanması gereken asgari garanti süresi 2 yıldır.

Weltew Home Girne Bazalı Ve Karyolalı Yatak Odası Takımı GB8065

Weltew Home Girne Bazalı Ve Karyolalı Yatak Odası Takımı GB8065

Weltew Home Girne Bazalı Ve Karyolalı Yatak Odası Takımı GB8065

Weltew Home Girne Bazalı Ve Karyolalı Yatak Odası Takımı GB8065

Weltew Home Girne Bazalı Ve Karyolalı Yatak Odası Takımı GB8065